Ana Sayfa Banyo Dekorasyonu Fransız (Provans) Banyo Dekorasyonu

Fransız (Provans) Banyo Dekorasyonu

0

Zarafet dolu, feminen, zamansız ve her daim şık! Fransız banyo provansına özgü banyolar yaz mevsiminin ruh halini de en iyi şekilde yansıtan stillerin başında geliyor.

Fransız (Provans) Banyo

Ferforje Detaylar

Hem aksesuar, hem de mobilyalarda eskitme yüzeyli, oksitlenmiş ferforjeler olmazsa olmazlardan.

Fransız Banyo Çiçeksiz Olamaz

Pastel tonlarda buketler provans banyoların liste başı aksesuarlarından. Tek bir dal ya da buket halinde kullanılabilir.

Fransız Duvarlar

Yarıya kadar uygulanan kartonpiyer Fransız duvarları provans stilinde en çok karşımıza çıkan duvar giydirmelerinden.

Ayaklı Küvet

Vintage stildeki ayaklı küvetler zarif kıvrımlarıyla bu stili tamamlayan kilit parçalardan.

Fransız Provans Stili Hakkında

Fransız provans stilinde doğal malzemeler ile klasik çizgiler arasında bir denge söz konusudur. Yalın, samimi ama her daim zarif bir stildir. Beyaz, lila, mavi, zeytin yeşili, kum gibi tonlar bu stilin popüler kartelasıdır. Ferforje, patineli ahşap, seramik, oksitli metaller, keten, taş gibi malzemeler stilin önde gelen yüzey ve malzeme seçenekler, arasında. Akrilik küvetlerin yanı sıra bu stilde galvaniz küvetlere de sık sık rastlarsınız. Beyaz seramik lavabolara alternatif el yapımı çanak lavabolar da stilin önde gelen kilit parçalarından. Provans stil doğal kır yaşamının da bir yansıması olduğu için pratik ve kolay yapılabilir fikirler yaygındır. Bu sebeple bu tarz banyolarda tıpkı provans stili mutfaklarda olduğu gibi çoğu kez banyo dolaplarının yara sıra lavaboya tutturulmuş kumaş perdeler dolap görevi üstlenir. Viktoryen stilde armatürler ya da seramik detaylı küvet, lavobo bataryaları provans stildeki banyoların en iyi tamamlayıcılarından.

YORUM YOK

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version