Ana Sayfa Öneri ve Fikirler Fiolas İle Kokla ve Dinle

Fiolas İle Kokla ve Dinle

0

Yaşadığımız mekânlara en güçlü hafızamız olan koku ile güzel anılar bırakan Fiolas, holistik bakış açısını odağına alarak hazırladığı yeni koleksiyonlarıyla şimdi de kozmetik sektöründe adını duyuruyor.

Dünyada ilgiyle takip edilen holistik bakış açısını uzun yıllardır benimseyen ve hazırladığı en yeni ürünleriyie kozmetik dünyasına adım atan Fiolas, öncü bır marka olmayı hedefliyor. Kontrolsüz nüfus artışı ve beraberinde yaygınlaşan tüketim alışkanlıklarıyla bozulan tabiatımızın her gün daha da fazla zarar gördüğü yadsınamaz bir gerçek.

fiolas

Minik adımlarla önüne geçilmeye çalışılsa da bu durum, gelecekte karşılaşacağımız çok daha büyük sorunlara zemin hazırlıyor. Özellikle kozmetik sektöründe kullanılan ürünlerin üretimi ve kullanımı doğaya en büyük zararı veriyor. Kişisel bakımın, her zaman hayatımızda olacağını bilen ama bunu doğaya zarar vermeden sürdürülebilir kılmak için harekete geçen Fiolas, insanın organik yapısıyla uyumlu kişisel bakım ürünleri oluşturarak ürün yelpazesini genişletiyor.

Bir ürünün vegan ve organik içeriklerden oluşması tamamen doğal ve organik olduğu anlamına gelmiyor. İçeriğinden hammaddesine, üretim anlayışından paketlemesine kadar her detayın doğaya ve insana saygılı olması bir ürünü holistik kavramına dahil ediyor. Fiolas, güzelliği belirli standartlarla değil, vücudun, yani cildin, zihnin ve ruhun genel sağlığı ile bir bütün olarak tanımlıyor.

Holistik Güzellik ilkesiyle sağlıklı beden, zihin ve ruh için her şeyi kapsayan cilt bakımı ve ev kozmetiği ürünlerini pazara sunan Fiolas, güzelliğe bütünsel yaklaşımı gönülden savunuyor. Fiolas, pandeminin hafiflemesiyle herkesin rahat bir yaz mevsimi geçirecek olmasının heyecanını, Joy of Life koleksiyonuyla Galataport ve Mandarin Oriental İstanbulun yanı sıra yeni mağazası Mandarin Oriental Bodrum ve Antalya Land of Legends mağazalarında paylaşıyor.

Ürün çeşitliliğini genişletirken kalite ve çizgisini bozmayan Fiolas, yaşam alanlarınızı güzelleştiren dokunuşlar yapmaya devam ediyor. Ev kozmetik ürünlerinin en yeni koleksiyonu Fiolas Signature Collection The Aegean, mum ve difüzörleri, uzman zanaatkârların benzersiz bilgi birikimiyle ortaya çıkan cam üfleme sanatının eserleriyle birleşiyor.

YORUM YOK

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version