Ana Sayfa Dekorasyon Feminen & Maskülen Dekorasyon Detayları

Feminen & Maskülen Dekorasyon Detayları

0

Feminen & maskülen dekorasyon tarzı kombinasyonu dekorasyonun en vazgeçilmezleri arasında. Yeni sezonda daha çok göreceğimiz bu iki tarzı şimdiden mercek altına almakta fayda var. Feminen detaylar dekorasyonda her zaman daha fazla kullanılmıştır. Çünkü kadınların dekorasyondaki etkileri hiçbir zaman unutulamaz.

İlginizi Çekebilir; Romantik Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Feminen detaylar dekorasyonda

Dantelin nostaljisi, el yapımı oymalı eşyalar, renkli ve yuvarlak kesim mobilyalar ile dişiliği buram buram hissedeceğiniz dekorasyon detayları 2011’in yıldız deko fikirleri olacak. Aynı zamanda bu feminen dokunuşları maskülen aksesuar ve dekoratif tamamlayıcılar ile birleştirerek iki zıt tarzın kusursuz uyumuna şahit olacaksınız.

İlginizi Çekebilir; Modern & Romantik Dekorasyonlar

Siyahlar kahverengiler, taba renkleri ve keskin çizgilerin hakim olduğu maskülen trendini pembeler, turuncular, morlar ile tamamlayan dişi mobilyalar, ortamda kadın ile erkeğin eşitliğini ve muhteşem birlikteliğini gözler önüne serecek gibi gözüküyor.

İlginizi Çekebilir; Ev Dekorasyonu İçin 7 Aşamalı Muhteşem Fikirler

2011’de küçük de olsa mutlaka bu iki tarzı temsil eden aksesuar ve dekoratif eşyalara yaşam alanlarınızda yer verin. Belki de çok hoşunuza gidecek ve tüm mekana bu tarzı uygulamayı düşüneceksiniz. Denemeye değer bir çarpıcı etkisi olduğunu görmezden gelemeyebilirsiniz. Maskülen ve feminen detaylara sahip tasarımlara ve mekanlara bir göz atmak hayalinizdeki görüntüyü sabitleyecektir.

İlginizi Çekebilir; Pembe Dekorasyonlar ile Kışa Veda Edin!

YORUM YOK

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version