Ana Sayfa Öneri ve Fikirler Farklı Depolama Çözümleri ile Alandan Tasarruf Edin

Farklı Depolama Çözümleri ile Alandan Tasarruf Edin

0

Farklı Depolama Çözümleri Gün geçtikçe daha çok eşya, daha çok aksesuar ve daha çok ev gereci hayatımıza giriyor. Hızlı tüketim, mevsim değişiklikleri gibi nedenler evde sürekli bir değişiklik yapmamıza neden oluyor. Bu nedenle durduk yere, evlerimiz karmaşık bir hale geliyor. Bu karmaşa içinde düzeni hiç bozmamak için depolama ve düzenleme çözümleri hayat kurtarıcılarımız oluyor.

İşte bunlardan bazıları;

Ayakkabı Kutuları

Ayakkabı Kutuları

Artık neredeyse her kadının küçük bir ayakkabı dükkanına yetecek kadar ayakkabısı var. Bir de üstüne eşin ve çocuğun ayakkabıları eklenince bu kadar ayakkabıyı nereye koyacağımızı bilemiyoruz. Kışlık ve yazlık ayakkabıları mevsim değiştiğinde kaldırıyoruz. Tekrar zamanı geldiğinde ise bizi mahvolmuş ayakkabılar bekliyor. Ya da seyahat sırasında valizin içinde ezilmiş, kıvrılmış, deforme olmuş ayakkabıları görüp üzülüyoruz. Bu sorunun çok basit bir çözümü var; ayakkabı kutuları

Renkli Dekoratif Kutular

Bu kutulara bayılıyoruz. Hepimizin kaybolmaması gereken evrakları, teki kaybolan küpeleri, kırışmaması gereken kıravatları ve düzgün bir şekilde saklaması gereken onlarca eşyası var. Bunları depolamak da büyük sorun. Hem şık bir depolama yapmak hem de düzen içinde saklayabilmek için dekoratif saklama kutuları vazgeçilmez. Aynı zamanda da evin renklenmesine yardımcı oluyor.

İlginizi Çekebilir; Depolama Çözümleri ile Evinizde ki Dağınıklığı Bitirin

Askılıklar

Elbise, etek, pantolon, gömlek. Her birinin farklı bir şekilde asılması şart. Kırışmaması ve düzgün durması hem size zaman kazandıracak, hem de dolabınızın içindeki alandan tasarruf etmiş olacaksınız. Bu nedenle giysilerinize uygun askılar tercih etmeniz sizi büyük bir dertten kurtaracaktır.

İlginizi Çekebilir; Banyolarda Depolama Alanı

Vakumlu Torbalar

Mevsimler biterken evde de bir değişim yaşıyoruz. Kışlık ya da yazlık giysilerimizi kaldırıyoruz, nevresimlerimizi yeniliyoruz. Yorganları koyacak yer arıyoruz. Malum bu kadar yer değişikliğinde yer sıkıntısı yaşıyoruz. İşte bunun için vakumlu torbalar o kadar işe yarıyor ki… Bir yorganı normalde kapladığı alandan %60 tasarruf ederek bir torbaya sığdırabiliyoruz. Ya da bir dolap kışlık giysiyi kaldırırken içimiz çok daha rahat oluyor. Çünkü bu vakumlu torbalar aynı zamanda güvelenmeyi de engelliyor.

İlginizi Çekebilir; Mutfaklar İçin Depolama Fikirleri – Kullanışlı ve Pratik

Sepetler

Havluları yerleştirmek, meyveleri koymak ya da aynı yerde durması gereken eşyalarınızı düzenlemek için farklı depolama çözümleri sepetlerden yardım alabilirsiniz. Hem şık hem de düzenli görünecektir.

İlginizi Çekebilir; Depolama Fikirleri ile Çocuk Odası Düzeni

YORUM YOK

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version