Ana Sayfa Dekorasyon Evinizi Sıcak Gösteren Renkler ile Dekorasyon

Evinizi Sıcak Gösteren Renkler ile Dekorasyon

0

Evinizi sıcak gösteren renkler; Dekorasyonda kullanacağınız ana rengin, mekanınızda yakalamak istediğiniz ambiyansla doğrudan ilintili olacağını unutmayın!

Evinizi sıcak gösteren renkler

Kış aylarına girmek üzereyken yaşam alanlarımızı daha sıcak bir hale getirmeye çalışırız çoğu zaman. Bunu yaparken en büyük etken renk seçimlerimizdir.

İlginizi Çekebilir; Dar Balkon da Kısa Paslaşmalar – Balkon Fikirleri

Belli bir etkiyi yaratmak için hayalini kurduğunuz her şeyi renkleri ile birlikte düşünün. Sizi en iyi yansıtan, stilinizi ve yaşam tarzınız ile en uyumlu olan rengi hayallerinizle kombinleyin. Daha sıcak mekanlar yaratabilmek için beyaz, gri, krem gibi açık tonlardan kaçınmalısınız.

İlginizi Çekebilir; Pudra Rengi Dekorasyonlar Hakkında!

İşte evinizi sıcak gösteren renkler;

  • Baharat tonları
  • Kırmızı ve turuncu
  • Koyu kahverengi
  • Safran sarısı ve ahşap tonları
  • Fuşya ve petrol yeşili

Bu kış sımsıcak bir mekan yaratmak için bu renkleri mercek altına alın. Hayalleriniz ile yaşam stilinizi gözden geçirdiğinizde hangileri size daha yakınsa, o tonlar ile harika kontrastlar yakalayarak kışa uygun bir mekan hazırlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir; Modern & Romantik Dekorasyonlar

Bu renkler mekanlardaki güven duygusunu destekleyen renklerdir. İçeri girdiğiniz andan itibaren sizi sıcak enerjisiyle sarıp sarmalayacak ve kendinizi daha iyi hissetmenize neden olacaktır.

Mekanın ışık alıp almama durumu, mekanın büyüklüğü ve o mekanı ne amaçla kullanacağınız ise doğru renkleri belirlemede size yol gösterebilecek diğer önemli hususlardır.

İlginizi Çekebilir; Evinizi Boyatırken Aklınızda Bulunsun!

Bu tonlar mekanları daha küçük gösterebilir, fakat unutmayın küçük mekanlar doğru renklerle dekore edildiğinde her zaman daha sevimli ve daha eğlenceli bir hava verirler.

İlginizi Çekebilir; Renk ve Boya Seçimi İçin Yararlı İpuçları

YORUM YOK

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version