Ana Sayfa Öneri ve Fikirler Evde Düzen Sağlayan Dekorasyon Fikirleri

Evde Düzen Sağlayan Dekorasyon Fikirleri

0

Evde düzen sağlayan dekorasyon fikirleri; Kışın evinizde kullanımı kolay alanlar oluşturabilirsiniz.

hatırlatma panosu

Mutfak veya antre gibi sıkça vakit geçirdiğiniz bir yere hatırlatma panosu yapın. Yapılacakları bu panoya asarak, öncelik sırasını belirleyebilirsiniz. Mutfak dolaplarından birinin kapağını tebeşir tahtası boyası ile boyayarak, kendi panonuzu bile hazırlayabilirsiniz

İlginizi Çekebilir; Kara Tahta İle Mutfaklarda Nostalji & İşlevsellik

Antreler harika depolama alanlarıdır. Ayaklı askılar, raflı portmantolarla pek çok eşyayı organize edebilirsiniz. Ayrıca dış kapıya yakın bir alanda cep telefonu, anahtar, şarj aleti, fatura gibi eşyalar için bir alan yaratabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir; Düzenli Bir Ev Hayal Olmasın – 5 Adımlı Öneriler

Çocuklarınızın kalemleri ve kırtasiye malzemelerinden, sizin takılarınıza kadar pek çok eşya için dolap içi düzenleyicileri yardımınıza koşacaktır.

İlginizi Çekebilir; Depolama Fikirleri ile Çocuk Odası Düzeni

İç çamaşırı, çorap, tişört için ayrı ayrı şifoniyer ve çekmece ünitesi edinmek yerine, dolap içi düzenleyiciler işinize yarayacaktır.

İlginizi Çekebilir; Şifoniyer Modelleri – IKEA Rast Hakkında

Evde düzen sağlayan dekorasyon fikirleri için ilk yapacağınız, haftanın her gününü bir temizlik günü olarak belirlemek. Örneğin; pazartesi banyo, salı antre, çarşamba çamaşır günü olabilir.

İlginizi Çekebilir; Hızlı Temizlik Yapmanın 5 Altın Kuralı

Kullanmadığınız veya eskimiş çantalarınızı atmayın. Onları emanet çantası yapın. Kütüphaneden veya arkadaşınızdan ödünç aldığınız ve geri vereceğiniz kitap, film gibi eşyaları bu çantaya koyup ayakkabılığa asarak, her seferinde unutmayı engelleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir; Aydınlatmalı Grafiti Kitaplık Modelleri

YORUM YOK

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version