Ana Sayfa Perde & Tekstil Etro Home Ev Modasına Yön Vermeye Başladı

Etro Home Ev Modasına Yön Vermeye Başladı

0

Etro Home, ev modasına da yön vermeye başladı. Etro Home’un muhteşem bir koleksiyonu çıktı karşımıza.

İlginizi Çekebilir; Boyner Evde ile Baharın Bütün Renkleri Evinize Gelsin

Etro Home’un muhteşem bir koleksiyonu çıktı karşımıza.

Şal desenlerini sevenler için ev tekstilinde yeni bir akım başlayacağının haberini verelim şimdiden. Gimmo Etro’nun evrensel zariflik ilkesinden türettiği, seyahat ve tarihe olan tutkusu ile birleştirdiği çizgiler, geçmişin modernize edilişinden ilhamını alıyor.

İlginizi Çekebilir; Kiler’de Düzeni Sağlamanın Püf Noktaları

1968 yılından bu yana moda dünyasının önde gelen isimleri arasında yer alan Etro, şıklığı, kültürü, aşkı ve zarafeti evlerde de yaşatacak gibi görünüyor.

Orijinal ipliklerle üretilen enfes kumaşları zarif desenler ve çarpıcı renkler ile süsleyen Etro, koleksiyonlarında oluşturmuş olduğu ayrıcalıklı stilin kaynağını bu üretim anlayışına dayandırıyor. “Paisley” desenini 1981 yıllardan itibaren koleksiyonlarında kullanan Etro, oryantal görünümünün yanı sıra günümüzün popüler şal deseninin yaratıcısı olarak bilinir.

Etro markasının bir sembolü haline dönüşen bu desen, ilerleyen yıllarda aksesuar koleksiyonlarının da vazgeçilmez parçaları arasında yerini almıştı.

İlginizi Çekebilir; Eşyalarınız İçin Bakım Önerilerimize Gözatın!

Şal desenli jakar kumaşlar 80lerin unutulmaz stilleri arasında bulunurken, zarafet ve moda tutkusunu evlerinde yaşatmak isteyenlerin tercihi olacağa benziyor. Çarpıcı desenler ve renklerle geliştirilen Etro Home’un ev aksesuarları koleksiyonları ile geçmişin izlerini evlerinize taşırken, Etro’nun stilini de evinize taşıyor.

Sıra geldi en önemli konuya! Etro Home ürünleri, ONR Concept mağazalarında! Moda tutkunları bu koleksiyonu görmeden geçmesin.

İlginizi Çekebilir; Evinizi Sıcak Gösteren Renkler ile Dekorasyon

YORUM YOK

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version