Ana Sayfa Öneri ve Fikirler Elektrikli Süpürge Alırken

Elektrikli Süpürge Alırken

0

Elektrikli süpürge alırken kullanım alanlarınızı ve ihtiyaçlarınızı belirleyip seçiminizi ona göre yapın.

1- Daha verimli ve kolay temizlik için, makinenizin motor gücü yerine emiş gücü ve fırçasının toz toplama performansına dikkat etmelisiniz.

2- Daha hijyenik ve bakımı kolay bir makine istiyorsanız, toz torbalı süpürgeleri tercih edin. Torbası dolduğu zaman yenisini takarak devam edebilirsiniz.

3- Toz torbasıyla uğraşmadan kolay te-mizlenen bir makine anyorsanız, terci-hiniz toz torbasız siklonik süpürgeler ol-malı. Toz haznesi kolayca boşaltılabilir.

4- Yüksek emiş gücü istiyorsanız, ileri teknoloji multi siklon süpürgelerde emiş düşümü olmadığından uygun bir seçim olabilir. Hepa fıltrelerin yıkanarak temizlenmesi gerekiyor. Yoksa zamanla emiş gücü azalabilir.

5- Tozları yakalama kapasitesi yüksek bir elektrikli süpürge istiyorsanız, tercihinizi su filtreli süpürgelerden yana kullanın. Bu makineler, toz torbasına ihtiyaç duymaz. Her kullanım öncesinde hazneye belirtildiği oranda su konulması ve her kullanımdan sonra ürünün komple temizliğinin yapılması gerekiyor.

6- Zeminlerin hem ıslak, hem de nemli olduğu ortamlarda temizlik yapmak istiyorsanız da, ıslak/kuru elektrikli süpürgeleri seçebilirsiniz.

YORUM YOK

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version