Ana Sayfa Dekorasyon Ekonomik Dekorasyon Fikirleri

Ekonomik Dekorasyon Fikirleri

0

Ekonomik Dekorasyon Fikirleri Baharın gelmesi ile beraber insanlardaki değişim hissi, saç ve kıyafet değişikliği kadar içlerinde yaşadığı evlerinin de bu değişim rüzgarından nasibini almasına neden olur. Doğal ışığın daha yoğun bir şekilde mekanı aydınlatması uzun ve soluk günleri için ideal olan renk kontrastlarının bir anda değişmesine ve ruh halinizi tamamen zıt bir görünüm oluşturmasına neden olabilir.

Bu aşamada büyük bir bütçe ile baştan aşağı yeni bir dekorasyon yapmak yerine, küçük ve akılcı dokunuşlar ile dekorasyonunun havasını büyük oranda değiştirmeniz mümkün.

Düz Ahşap Fiskos Masanızdan Sıkıldınız mı?

Üzerine belli bir düzende renkli seramik karoları yapıştırarak, mutfakta kullanabilirsiniz. Böylece hem ekstradan çalışma alanı yaratmış olursunuz, hem de temizlemede zorluk çekmezsiniz. İlginizi Çekebilir; Küçük Mekanlar İçin Mobilya Seçmek

Ahşap Posta Kutunuza Renkli Kumaş Kılıflar

Ahşap posta kutunuza renkli kumaş kılıflar dikerek, daha sempatik bir görüntü kazandırabilirsiniz. Balkon ya da bahçe aydınlatması için yumuşak ve sıcak ışık kaynakları daha davetkar bir ortam yaratır. İlginizi Çekebilir; İdeal Ev Dekorasyonunu Hemen Oluştur!

Kablo Kalabalığından Kurtulmak İçin;

Kablo kalabalığından kurtulmak için, güneş enerjisi ile çalışan aydınlatmaları tercih edebilirsiniz. Ayrıca renkli fenerler son derece güzel bir görünüm verecektir. İlginizi Çekebilir; Cesur & Davetkar Ev Dekorasyonu

Seramikler Eskidi

Banyonuzda seramikler eskidi ancak yenilemek çok zahmetli bir iş olacak. Değişiklik yapın ve oluklu, damarlı ahşap lambri plakaları, yıpranmış seramiklerinizin üstüne kaplayın. İlginizi Çekebilir; Terasta ve Balkonda Konforu Yaşayın

Çakıl Taşları ve Kuru Yapraklar

Çiçeklerin arasına yerleştireceğiniz çakıl taşları ve kuru yapraklar hem güzel görüntü yaratır, hem de yabani otların büyümesini engeller. İlginizi Çekebilir; Romantik Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Eski Kot Parçaları

Kullanmadığınız desenli kurulama bezleri ya da eski kot parçalarıyla koltuğunuzdaki yastık kılıflarını süsleyebilirsiniz. İlginizi Çekebilir; Yazlık Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Mutfak Kapınız…

Mutfak kapınızın veya pencerenizin üstündeki boşluğa bir raf asın. Üstüne renkli mutfak malzemelerini veya biriktirdiğiniz değişik desenli tabak koleksiyonunuzu yerleştirebilirsiniz.

Renkleri Solmuş Havluları Atmayın

Onları kumaş boyaları ile boyayarak, geri kazandırabilirsiniz. Hobi marketlerden rahatlıkla bulabileceğiniz kumaş boyalarını, üzerlerindeki talimatlara göre boyayın. Makinede yıkandığında bile renkleri kolay kolay solmayacaktır.

Teneke Kovalar

Çeşitli ebatlarda teneke kovaların altlarını delerek, balkonunuzda saksı olarak değerlendirebilirsiniz. Uygun fiyatlı perde saçaklarını, yastık kenarlarına dikerek, yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. Ayrıca eski çarşafınızı kumaş boyası ile yeniden renklendirip, koltuk örtüsü olarak kullanabilirsiniz. Ekonomik dekorasyon fikirleri şimdilik bu kadar. İlginizi Çekebilir; Kiler’de Düzeni Sağlamanın Püf Noktaları

YORUM YOK

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version