Ana Sayfa Dekorasyon Dar Alanlar İşlevsel Bölmelerle Genişletiliyor

Dar Alanlar İşlevsel Bölmelerle Genişletiliyor

0

Dar alanlar; Eğer evinizde yer sıkıntısı varsa, mekanları işlevsel bir şekilde bölerek kullanabilirsiniz. Dar alanlarda farklı fonksiyonlar için yer kazanmanın en pratik yolu ise, işlevsel ve kolayca adapte edilebilen bölücülerden yararlanmak. Bu bir açık raf sistemi, katlanır bir paravan, hatta fonksiyonel bir puf bile olabilir.

Dar alanlar için tekerlekli raflar

Salonu dinlenme, yeme ve çalışma gibi üç farklı şekilde kullanıyorsanız, tekerlekli bölücüler sayesinde bir taşla iki kuş vurabilirsiniz. Misafir geldiğinde çalışma bölümüne, yemek yerken dinlenme alanına çekeceğiniz tekerlekli üniteler aynı zamanda kitaplık olarak kullanıldığından depolama ihtiyacınızı da gidermiş oluyor.

Hem otur hem böl

Dar alanlar için kimi zaman puf ya da kanepeler mekanlarda bölücü işlevi görebilir. Böylece hem oturma, hem de paravan özelliğini tek ünitede birleştirmiş olursunuz. Üstelik bu tarz bir çözüm mekanı görsel açıdan kesmeyeceğinden fazla da daraltmaz.

Yatak odasını da bölümlendirin

Yatak odasında giyinme, makyaj, depolama alanlarını bölmek için yüksek bir yatak başı ya da yüksek konsollar işe yarayabilir. Yatak başınızı kumaş kaplayabilir ya da arka kısmını depolama olarak değerlendireceğiniz yüksekçe bir konsol veya raf sistemi yaptırtabilirsiniz.

YORUM YOK

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version