Ana Sayfa Bebek & Genç Odası Çocuk Nevresim Takımları – Yataş Kalitesiyle

Çocuk Nevresim Takımları – Yataş Kalitesiyle

0

Çocuk Nevresim Takımları; Bu takımlarla çocuklar geceyi iple çekecek! YATAŞ, yeni rengarenk çocuk nevresim takımları ile çocuğunuzun yatak odasının atmosferini değiştirerek, uyku saatlerini eğlenceli anlara dönüştürecek.

Çocuk odaları ev hayatında kaliteden asla ödün verilmeyecek birkaç önemli detaydan biridir. YATAŞ’ın ev tekstilinde birbirinden güzel tasarımlarıyla dikkat çeken Puffy ürün grubunda ürettiği 3 yeni çocuk nevresimi ile kumaş kalitesinden tasarıma, çocuğunuza layık bir uyku ortamı oluşturacaksınız.

%100 pamuklu kumaştan üretilen yeni YATAŞ çocuk nevresimleri, çocuğunuzun uyku konusundaki düşüncelerini değiştirerek yatağa gitme hevesini arttıracak tasarımlara sahip.

İlginizi Çekebilir; English Home Battaniye Modellerini İnceledik

Üç farklı tasarım ile üç farklı rüya odası yataştan…

8-12 yaş grubu erkek çocuklar için özel olarak tasarlanan YATAŞ “Tools Nevresim ve Uyku Seti“, deseninde bulunan minik arabacıklar ve neşeli renkleri ile oğlunuzun hayal dünyasını renklendirecek. “Tools Nevresim Ve Uyku Seti” tasarlanırken, nevresim takımında düz renk çarşaf, desenli nevresim ve yastık kılıfı tercih edildi. Uyku setinde ise desenli çarşaf ve düz renkli yastık kombinasyonu kullanıldı.

YATAŞ “Party Princes Ve Grafit Nevresim Ve Uyku Setleri” ise 8- 12 yaş kız ve erkek çocuk grubu için tasarlandı. Düz çarşaf ve desenli nevresim ve yastık kılıfından oluşan pembe tonlarındaki Party Princes’te bulunan birbirinden şeker prensesler kız çocuklarını cezbedecek. Mavi tonlarındaki Grafit modeli ise eğlenceli zürafaları ile erkek çocuklarına uykuyu sevdirecek.

İlginizi Çekebilir; Depolama Fikirleri ile Çocuk Odası Düzeni

YORUM YOK

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version