Ana Sayfa Öneri ve Fikirler

Öneri ve Fikirler

Zahmetsiz Maximalist Dekorasyon Önerileri

1- Evde Ustaca Dekorlar

Dekorasyonda, sade duvarlar, dingin renk şemaları ve temiz, basit çizgilerle en çok bilinen minimalist görünüm zirveye ulaştı. Bu, renk ve desenle dolup taşan, maksimalist ilham dolu iç mekanlara hayran kalanlar için iyi bir haber. Ama işte asıl mesele maksimalizm. Bu evinizdeki her santimetre kareyi doldurmak anlamına gelmiyor.

Maksimalist; Renkleri, baskıları ve eklektik bezemeleri birleştirme sanatı ile ilgili. Modern bakış açınıza yardımcı olmak için, en iyi iç tasarımcılardan şık örnekler topladık.

2- Stili Bol Kentsel Bir Daire

Black and Milk Interior Design tarafından dekore edilen bu bodrum katında renk ve dokuların cesur bir birleşimi var. Bir tuğla duvar, zarif meşe balıksırtı zeminine şık bir kontrast sağlarken, büyük miktarda kentsel karakter getirir. Eşsiz uyumluluğun heyecan verici karışımı, odanın eklektik atmosferini arttırır. Alandaki tüm toprak ve mücevher tonlarını bir araya getiren halıdır. Pek çok maksimalist ev dekorasyonu, evin sanatla kaplı duvarları varken, bu alanda bir noktalama işareti gibi göze çarpan cesur bir şehir manzarası baskısı var.

3- Kalın Çizgili Oturma Odası

Parlak beyaz duvarlar, The English Room’un iç tasarımcısı Holly Hollingsworth Phillips tarafından tasarlanan bu salonda renk ve desen patlamasına sahne oldu.

Perdelerin, halıların ve vurgu yastıklarının her biri ayrı bir desene sahiptir. Üç şey aksesuarların birlikte güzelce karışmasını sağlar. Her öğe farklı boyutta bir motif içerir ve her parça eşit yoğunlukta aynı tonlara sahiptir. Son olarak, her cesur desenli aksesuar, düz renkli bir şeyle dengelenir. Perdeler berrak bir duvara yaslanmış ve halı ve dekoratif yastıklar katı tonlarda veya metalik mobilyalarla birleştirilmiştir.

Çikolata Tadında

Cennet Koyları

Glutensiz Diyet!

Sinema Keyfi Her Yerde

Vizesiz Seul Deneyimi

Antik Dönem Yolculuğu

Uyku & Detoks

Gardırop Detoksu

Etkili İletişim

Cildinizi Yenileyin

Exit mobile version