Ana Sayfa Ev Aksesuarları

Ev Aksesuarları

Ev dekorasyonu; ne tür bir döşeme kullandığınızdan, mobilyaların odalara nasıl yerleştirildiğine kadar birçok farklı tasarım unsurunu kapsar.

Ev aksesuarları; zevkiniz ne olursa olsun, evinizi konforlu, pratik ve misafirperver kılmak için farklı renk ve yapıda mobilya kombinasyonlarında kullanmanız gereken parçalardır.

Asıl soru seveceğiniz bir ev tasarımını nasıl oluşturabilirsiniz?

Ne tür bir görünüm istediğinize ve ruh halinize en uygun dekorasyon düzenine karar vererek başlayabilirsiniz. Ardından bu konsepti yansıtmaya yardımcı olacak unsurları seçin.

Hasır veya akçaağaç gibi açık renkli mobilyalar, huzurlu bir atmosfer oluşturabilirken, koyu renkler ise muhteşem bir kalite ve canlı bir görüntü verir. Sertağaç yer döşemesi sıcaklık ekleyebilir. Aydınlatma ise ferah bir ruh hali verecek şekilde düzenlenebilir ve evi neşeli / aydınlık hale getirebilir. Renk şemaları önemlidir beğendiğiniz ve taklit etmek istediğiniz herhangi bir atmosferi tamamlamakta büyük bir rol oynar.

Güzel bir ev, ne kadar iyi tasarlanmış olursa olsun, basitçe şudur: bir yuva. Bu evi bir ev yapmak için ev aksesuarlarına dönüyoruz.

Sanat koleksiyonlarından çaydanlıklara ve bunların arasındaki her şey, ev aksesuarları, evinizin kişiliğini ve karakterini veren şeydir.

Büyükannenizin çinisini gururla yemek odanızda sergileyin ya da en sevdiğiniz aile fotoğrafını şöminenin üstüne asın. Bu aksesuarlar sizin kim olduğunuzu ve aileniz için gerçekten neyin önemli olduğunu yansıtmak için gereklidir.

Pek çok evde demlik, kutlama ya da rahatlık gerektiğinde aranılan ilk nesnedir. Kalp krizi, hastalık veya özel bir durumun ilk belirtilerinde çaydanlık, set üstü ocak üzerine konulur ve aileler, hem rahatlatıcı hem de tanıdık olan zengin aroma ve lezzetlerle birbirine bağlanır.

Evinizi komşularınızın evinden ayıran ve gerçekten yuvadaymış gibi hissetmenizi sağlayan, seçtiğiniz aksesuarlardır.

Kaligrafiden tasarıma

Exit mobile version