Ana Sayfa Bebek & Genç Odası

Bebek & Genç Odası

Bebek & Genç Odası; Çocuğunuzun odasını yeniden tasarlıyorsanız, her bütçeye, tarza ve her boyutta ki kargaşa düzeyine hitap eden bebek & genç odası için harika fikirlerimizi kaçırmayın.

Çocuğunuzun odasını düzenlemenin yollarını mı arıyorsunuz?

Bir sonraki dekorasyon planınıza ilham vermek için favori çocuklarımızın oda depolama fikirlerini seçtik.

Başarılı bir çocuğun yatak odası planını yapmak, bolca ileri görüşlülüğe bağlıdır. İyi bir depolama alanı, çocuğun değişen gereksinimlerine hizmet eden çok işlevli mobilyalar ve yaratıcı dekorasyonun tümü kilit öneme sahiptir.

1-) Düzen ihtiyacını karşılayan rafları düzgün bir yüksekliğe yerleştirin.

Tüm duvarı kaplayan bir ahşap raf ile, kitapları ve oyuncakları tutmak için kullanışlı bir yer olan çarpıcı bir duvar dekorasyonu oluşturun. Basit bir zig-zag desenini duvarın ortasına yerleştirin ve en sevdiğiniz renge boyayın, ardından tasarımınızın üzerine yan yana birkaç çerçeveli resim çıktısı yerleştirin. Çocuklarınız en sevdiği oyuncakları ve kitapları raflarda kolayca saklayabilir ve sergileyebilirsiniz. Böylece sürekli değişen dekorasyon haline getirebilirsiniz.

2-) Çocuklarınızın yaratıcılığını geliştirmek için özel bir alan kurgulayın.

Özel bir çalışma alanı oluşturmak, onların yaratıcı olmalarını sağlar ve aynı zamanda düzenli kalmalarını da sağlar. Bu akıllı depolama çözümü, küçük ancak yeterli bir masa alanı oluşturmak için üzerine monte edilmiş ahşap raflara sahip boyalı bir paneldir.

3-) Kişiliklerinin gelişmesine yardımcı olun.

Depolama alanları işlevsel olduğu için, özellikle bir çocuk odasında sıkıcı olabilir. Boyamak istediğiniz çeşitli alanları kesmek ve yaratıcılığınızın çılgınca ilerlemesini sağlamak için sadece maskeleme bandı kullanın. Sıkıcı eşyaları eğlenceli bir hayal kurma aracına dönüştürebilirsiniz.

4-) Çok kullanımlı askılarla sınırsız dekorasyon olanaklarını keşfedin.

Bazen işe yarar çözümler en basit olanıdır. Bu çocuğun yatak odasında, IKEA‘dan kompakt, çok amaçlı askıları kullanılmış. Amaçlanan kullanım alanı olan eşarplar yerine biz depolama için kullandık. Çocuk oyuncakları askısı yaptık. Erişilebilir bir dolapta fazladan depolama alanı sağlamak mükemmel bir anlam ifade etmekle kalmaz, peluş oyuncakları zeminden uzak tutmanın harika bir yoludur – hijyen için idealdir.

Exit mobile version