Ana Sayfa Mobilya / Dekorasyon Firmaları Boyner Evde ile Baharın Bütün Renkleri Evinize Gelsin

Boyner Evde ile Baharın Bütün Renkleri Evinize Gelsin

0

Boyner Evde koleksiyonundaki pembe tonları ile baharın müjdeli habercisi olarak karşımıza çıkıyor.

Boyner Evde’nin 2020 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Boyner Evde'nin 2020 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Ev tekstilinden mobilyaya, mutfak aksesuarlarından bahçe mobilyalarına kadar evlerin her ihtiyacını karşılayan Boyner Evde’nin 2020 Ilkbahar-Yaz koleksiyonu mağazaları’ndaki yerini aldı.

İlginizi Çekebilir; Mutfak Dekorasyonu ve Mutfak Dolabı Modelleri

Geniş Ürün Yelpazesi

Her sezon değişen konseptleri ve yenilenen yüzüyle farklı tarzlara hitap eden Boyner Evde, geniş ürün yelpazesi ile her evi bambaşka bir çehreye büründürmenin formülününü sunuyor.

Özgün Tasarımlar

Özgün tasarımları ve canlı renkleriyle sofra ürünlerinden mumluklara, banyo gereçlerinden aksesuara pek çok ürünle evlerin günlük ihtiyaçlarına uygun zarif çözümler sunmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilir; Mumlar Psikolojinizi Nasıl Etkiliyor?

Boyner Evde Koleksiyonu

Boyner Evde’nin 2020 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu da işlevsel şıklığı evlere taşıyor. Boyner Evde koleksiyonu, ilkbaharın müjdecisi pembe tonlarıyla evlere baharın canlılığını taşıyor.

Evlerinize Girmeye Hazırlanıyor

Doğanın uyanışını sembolize eden ilk temaya, doğal dokular ve nötr renkler hakim. Baharın gelişiyle uykusundan uyanan doğanın saflığı ve aydınlığı, bu konseptin ürünleriyle evlerinize girmeye hazırlanıyor.

İlginizi Çekebilir; Yazlık Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Temanın Başrolünde Yer Alan Pembe ve Tonlar

Temanın başrolünde yer alan pembe ve tonları; bej, pudra ve beyazlarla bütünleşiyor. Doğal dokular ve malzemeler, hasır ve ahşap dokuları, eskitilmiş görünümlü porselenler, çiçek ve kuş desenleri koleksiyonun doğalllığının altını çiziyor.

Cam Objeler ve Romantik Fenerler

Tüm tasarımlar, evlere baharın dinginliğini ve doğanın uyanışını taşımaya hazırlanırken, özellikle cam objeler ve romantik fenerler; yaz akşamlarına da gönderme yaparak yeni mevsimin müjdecisi oluyor.

İlginizi Çekebilir; Rustik Nedir? Endüstriyel Dekorasyon Önerileri

Boyner Evde Mağazaları

Boyner Evde’nin yeni koleksiyonundaki ürünler, bahar havasının keyfinin çıkarılacağı balkonlara, yaz akşamlarında kurulacak keyifli sofralara ve doğayla bütünleşen bahçelere çok yakışacak.

Her sezon yenilenen konseptleri ve özgün tasarımları ile, tüm Boyner ve Boyner Evde Mağazaları’nda küçük dokunuşlara evlerinin çehresini yenilemek isteyenleri bekliyor.

İlginizi Çekebilir; Dar Balkon Dekorasyonu & Apartman Balkonu Örnekleri

YORUM YOK

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version