Ana Sayfa Mobilya / Dekorasyon Firmaları Alfemo’dan Müşteriye Özel Mobilya

Alfemo’dan Müşteriye Özel Mobilya

0

Alfemo’dan müşteriye özel mobilya; Alfemo, butik kumaş uygulama sistemi Mix&Match ile müşterilerine özel istedikleri renk ve desenden mobilya üretecek.

Alfemo, yeni mağaza ve ürün konseptiyle birlikte butik kumaş uygulama sistemi Mix&Match’i de tanıttı. Alfemo Genel Müdürü Ramazan Davulcuoğlu, “Mobilya sektörüne yenilik getirecek Mix&Match sistemi ile müşterilerimizin seçeceği kumaş ve renge özel üretim yapacağız” dedi.

Adana-Kayseri-Nevşehir ve Antakya’da yeni açılan konsept mağazaların ziyaret edildiği tur boyunca yeni konsept, yeni ürünler ve döşemeli ürün ailesindeki kişiselleştirme imkanını sınırsızlaştıran Mix&Match kumaş uygulaması değerlendirildi.

Alfemo yeni ürün ve konseptinin detaylı olarak ele alındığı 2012 kataloğunu da ilk kez bayiler ile buluşturan toplantıda, Alfemo Genel Müdürü Ramazan Davulcuoğlu, Türkiye’de bir ilke imza attıklarını belirterek, ‘Mobilya sektörüne yenilik getirecek Mix&Match sistemi ile müşterilerimizin seçeceği kumaş ve renge özel üretim yapacağız. Türkiye’de daha çok butik mobilya markalarının verdiği bu hizmeti seri üretim. Yapan markalar arasında tüketiciye herhangi bir fiyat farkı yansıtmadan gerçekleştiren ilk marka olacağız.

Hedefimiz, İMOB 2012’de ilk kez sektörle buluşturduğumuz yeni. Konseptimizi her geçen gün daha çok noktadan tüketiciye ulaştırarak yolumuza devam etmek’ dedi.

YORUM YOK

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version