Akrilik Havuz

0

Akrilik havuz, Türkiye’de panel montajını uluslararası standartlara göre yapan ve montajına 5 yıl sızdırmazlık garantisi verebilen ilk ve tek marka olarak, inovatif ve dinamik ekibiyle havuz ve akvaryum sektöründe yüksek standartlarda hizmet veriyor.

Sektöründe uzman mühendislerce kurulmuş olan Mat Havuz Teknolojileri’nin bir markası olan Akrilikhavuz, yüksek saydamlıkta PMMA akrilik paneller ile havuzlarda yeni bir dünya oluşturuyor. Açık ve kapalı yüzme havuzları, okyanus akvaryumları, dev akvaryumlar, tünel akvaryumlar, tuzlu ve tatlı su havuzları, terapi, ve hidra-fizik tedavi gözlem havuzları ve yatlar için akrilik cam panel sağlayıcısı olan marka.

Akrilik Havuz

Türkiye’de panel montajını uluslararası standartlara göre yapan ve montajına 5 yıl sızdırmazlık garantisi verebilen ilk ve tek marka. Dünyadaki öncü akrilik üreticileri ile koordinasyon ve tedarik altyapıları oluşturan Akrilikhavuz, tüm taleplere uygun akrilik cam ve panel ürünlerini mümkün olan en kısa sürede tedarik ederek en uygun çözümü sunuyor.

PMMA akrilik paneller, havuz ve akvaryumlardaki su altı pencerelerinde görüntüleme alanında en çok kullanılan malzemelerden biri. PMMA akrilikte pus, renk ve yoğunluk azalması olmadığından, diğer malzemelerle kıyaslanamayacak kalitede üstün bir sonuç sağlıyor.

Akrilik panel çarpmalara karşı camdan 16 kat daha sağlam, onarılması mümkün ancak kurulum esnasında kırılması asla mümkün olmayan bir malzeme. Akrilikhavuz, akrilik panellerin mekanik özelliklerini riske atmaksızın çizilmiş panelleri onarma uzmanlığına sahip bir marka.

Teknisyenleri can güvenliğini öncelikli kılan katı kalite güvence prosedürleri altında çalışıyor. Akrilikhavuz ekibinin dürüst ve kusursuz hizmet anlayışıyla beklentilerinizin üstüne çıkan bir mükemmellik deneyimine sahip olacaksınız.

YORUM YOK

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version