Ana Sayfa Mutfak Dekorasyonu AGT Supramat – Fonksiyonun Estetikle Sentezi

AGT Supramat – Fonksiyonun Estetikle Sentezi

0

AGT’nin Supramat koleksiyonu ile yükselişe geçen mat trendi, markanın yeni koleksiyonu 3P ile panel sektörüne yeni bir boyut getiriyor. SMR teknolojisiyle geliştirilen 3P panel koleksiyonu parmak izi bırakmıyor, lekeler kolay temizleniyor, çizilme ve buhara karşı yüksek dayanım gösteriyor.

Parke ve panel sektörünün lideri AGT, SMR yüzey teknolojili yeni koleksiyonu 3P ile karşımıza çıkıyor. AGT tasarım ekibinin uzun süren saha çalışması ile geliştirilen 3P koleksiyonu 18 farklı modelden oluşuyor. Son dönemde aksesuar, kıyafet, kırtasiye sektörlerinde yükselişe geçen dokulu yüzeyler, 3P ile bu trendi mobilya ürünlerine de yansıtıyor. Koleksiyonda yer alan gece siyahı, derin mavi, elif gri, karetta yeşil, konfor latle krem, polar beyaz, vintage bej ve yaprak yeşili modeller ipeksi dokunuşa sahip solid renkleriyle kullanıldıkları mekanlara zarif dokunuşlar katıyor.

AGT Supramat

3P Panel serisi pet hammaddeden üretildiği için geri dönüştürülebilir malzeme yapısına sahip. Üretim süreçlerinde insan sağlığına ve doğaya saygıyı ön planda tutan AGT’nin Premium Pet Panel koleksiyonu da E0 emisyon değerinde üretilmiş. Bu koleksiyonun AGT’nin ilham veren marka olma misyonuna katkı sunduğunun altını çizen AGT İcra Kurulu Başkan Yardımcısı “Koleksiyonun muadillerinden ayıran en önemli özelliklerinden biri solid renkli yüzeylerde LX-Housing tarafından geliştirilen SMR teknolojisi. SMR, teknolojisi süper mat yüzeylerin üstün dayanım teknolojisi uygulanarak üretilmiş yeni nesil bir kaplama türü. SMR teknolojili yüzeyler parmak izi bırakmıyor, lekeler kolay temizleniyor, çizilme ve buhara karşı yüksek dayanım gösteriyor” diyor.

YORUM YOK

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version