Ana Sayfa Banyo Dekorasyonu 3 Boyutlu Fayans Modelleri Hakkında

3 Boyutlu Fayans Modelleri Hakkında

0

3 boyutlu fayansları ıslak zemin dışında, yatak odanızda, salonunuzda, oturma odanızda dekorasyon amaçlı kullanabilirsiniz. Fayans üreticileri teknolojiyi ve yurtdışındaki yeni trendleri takip ederek üretimde eksik kalmıyorlar.

İlginizi Çekebilir; Banyonuzu Olduğundan Büyük Göstermek

Son Moda Fayanslar

Son Moda Fayanslar

Genellikle ıslak zeminlerde tercih edilen fayanslar 3 boyutlu hale gelince diğer odalarda da kullanılmaya başlandı. İster bütün duvarı isterseniz duvarın belli bir bölümünü belirgin hale getirmek için son moda fayansları deneyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir; Taş Kaplama Duvar Dekorasyonu & Modeller

Dikkat Çekici Tasarımlar

Mekanlarınızda oluşturabileceğiniz farklı ortamlar ile dikkat çekici tasarımları ortaya çıkartabilir, bu şekilde ilgi odağı haline gelen tasarımlara ulaşabilirsiniz. Sıra dışı tasarımlar, dekorasyon tasarımlarına farklılık katabileceği gibi, hoş bir görünümü de evlerinize kazandırabilir.

İlginizi Çekebilir; Damask Desenli Duvar Dekorasyonu

Yüksek Maliyetli Duvarlar

Bu 3 boyutlu fayansla kaplanmış duvar örneği ahşap zeminle birlikte çok şık bir görünüme kavuşmuş. Maliyeti yüksek bu dekorasyon seçeneğini eğer, bütçenizi zorlamayacak ise kesinlikle tavsiye ederiz. Nitekim konunun başında da belirttiğimiz gibi bu tür fayanslar artık dekorasyonun bir parçası haline gelerek, evin her yerinde bir bütün olarak ya da parça parça kullanılarak dekorasyonunuza şıklık katacaktır.

İlginizi Çekebilir; Siyah Duvar Boyası Kullanılan Tasarımları İnceledik

Yemek Odasında 3 Boyutlu Fayans Olur mu?

Fayansların en çok yakıştıkları ve kullanışlı oldukları yerler elbette banyolar ve diğer ıslak zeminler. Tabi bu düşünce biraz eskilerde kalmış gibi görünüyor. Bu örnek resimde olduğu gibi, yemek odanızı da 3 boyutlu fayanslarla kaplatarak çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir; Duvar Kağıtları ile Ruh Halinizi Duvarlara Yansıtın

Banyoda Kullanımı

Bu örnek resimde ki fayans modeli en çok tercih edilen 3 boyutlu fayans seçeneklerinin başında geliyor. Sebebi ise sanırız ki gayet ortada… Banyo için kullanılabilecek en şık ve modern tarım olarak göz kamaştırıyor.

İlginizi Çekebilir; Banyo Dolabı ile Organize Yaşam İpuçları

Örnek 3D Fayans Dekorasyonları

Yeni çıkartılan dekorasyon tasarımları demişken, bunların arasında yer alan ve son zamanlarda çoğu kişi tarafından tercih edilen 3 boyutlu fayans modellerini sizlere sunmak istiyoruz;

YORUM YOK

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version