2012’nin yen trendi: Gri duvarlar

Gri duvar boyası renkleri, trend renk haline gelmiştir.

Gri duvar boyası rengi hemen hemen tüm mimarların iç dekorasyon’da kullandığı duvar boyası rengi haline gelmiştir. Minimalist çizgiler’de dekorasyonların vazgeçilmezi haline gelen gri duvar boyası açık ve koyu tonlamalar kullanılarak ön plana çıkmaktadır.

Gri duvar kağıdı tercih edilen desenler

Gri duvar kağıdı renk ve desen tercihleri, gri duvar kağıdını açık renk duvar üstüne kombine amaçlı ufak çiçek desenleri yada ince çubuklu desenler seçilebilir. Gri duvar kağıdı modelleri arasında en çok tercih edilen modeller arasında elbette ki simli duvar kağıtları gelmektedir. Gri duvar kağıdı düz ve enlemesine seçilen renkler duvarı daha geniş ve ferah gösterir.


Duvar kağıdının uygulaması temiz yüzeyler söz konusu olduğunda çok kolaydır. Fakat zemin eskimiş veya hatalıysa bu zemini düzeltmek zaman alabilir. Sağlıklı bir sonuç albilmek için duvar kağıdı uygulamadan önce duvarları temizlemeli ve nem, su gibi problemleri çözülmelidir. Yine su bazlı akrilik boya kaplamaları çok zayıf tutunma sağladıkları için zamanla kopma yaparlar. Su bazlı akrilik boya kalıntıları duvar kağıdı uygulamadan önce duvardan temizlenmeli ya da başka bir kaplama malzemesiyle duvar kaplanmalıdır.

Duvar Dekorasyonu, Duvar Stickerları

2 Yorum

 • sercan
  Ağustos 12, 2013 3:12 am

  DESENLİ RULO !!! DUVAR KAĞIDINDAN %80 DAHA UCUZ ..

  Dekoratif ve şık bir duvar oluşturmak için duvar kağıdına ihtiyacınız kalmadı. Artık desenli boya ruloları sayesinde farklı desenleri ve modelleri duvarınıza yansıtabilirsiniz.

  • Jenny
   Kasım 23, 2014 4:06 pm

   Well maamdcaia nuts, how about that.

Bir Yorum Bırakın