Ana Sayfa / Aksesuar / 2012’nin Moda trendlerini evinizde deneyin

2012’nin Moda trendlerini evinizde deneyin

Moda ve dekorasyon birbirinden ilham almayı çok seviyor. Bu senenin renkleri olan turkuaz, yeşil ve turuncunun etkisini de dekorasyonda görebilirsiniz.

Tüm dünyada dekorasyon modasını belirleyen kişilerin, ekonomik krizden etkilenen bütün dünya ülkeleri için dekorasyon ve moda konusunda daha ucuz daha akıllıca çözümler için yoğun çaba sarf etmektedir. Önümüzdeki yıllarda Dekorasyon modasını etkileyecek unsurlar ise hem ekonomik olarak hem de sosyal olarak son trend anlayışı da değişecektir

turkuaz-dekorasyonModada her yeni koleksiyonda, dünyaya damga vurmuş her akımda benzer etkileri dekorasyonda da görmeye başlıyoruz. Bu senenin renkleri olan turkuaz, yeşil ve turuncunun etkisini de dekorasyonda görebilirsiniz.

Dekorasyon biraz da evinizi giydirmekle eşdeğer. Elbette onun da bir modası var. Trendlerin takipçisi olup şık bir dekorasyon yaratmak mümkün. Hem gündemin gerisinde olmayıp hem de kendinizi iyi hissedeceğiniz bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

Modayı takip etmek bir yana herkesin kendine has bir stili olmalı. Kimimiz daha maskulen kimimiz daha Feminen dekorasyon çizgilerini seviyor olabiliriz. Retro vazgeçilmezimiz olabilir ya da vintageden kopamam diyebilirsiniz. Bu noktada önemli olan stilinizi belirleyip hem kendinize yakışanı hem de evinize yakışanı belirlemelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir