Taş kaplama duvar dekorasyonu, modeller

Dış cephelerde kullanılan taş kaplamalar, iç mekanda da muhteşem görünüyor.

Odalarda bir duvarı farklı renkte boyatmak zamanında modayken, daha sonra bir duvarı duvar kağıdı kaplatmak moda oldu. Şimdi ise son trend taş kaplı duvarlar.

İsterseniz bir odanın tek duvarına, isterseniz açık mutfaklı evlerde 2 odayı ayırma, isterseniz de tv ünitesinin arkasına kaplatabileceğiniz taşlarla, evinize modern bir görünüm kazandırabilirsniz.

Faydaları nelerdir?

 • Panel duvar kaplama ve tavan kaplama ürünlerimiz çevre dostu ürünlerdir. Doğaya hiçbir zarar vermeden doğal taş , ahşap , beton ve bambu görünümlü duvar ve tavanlar elde etmeye imkan verir.
 • %100 doğal görünüme ve dokuya sahiptir. Doğal ürünler ile aynı performansı gösterir fakat doğal kaplama ürünleri nin uygulama ve kullanımdaki bütün dezavantajlarını ortadan kaldırır.
 • Doğal taş, ahşap, beton ve bambu ile yapılması aşırı maliyetli ve zor cephe, duvar ve tavan kaplama uygulamalarını optimum denge fiyatında yaptırmaya imkan verir.
 • Kaplama ürünlerimizin montajı vida ile kısa sürede yapılır. Zamandan büyük tasarruf sağlar. Özellikle Otel, Spa , cafe , restaurant gibi kısa sürede yenileme ve tadilat gerektiren projelerde pratik ve etkileyici bir çözümdür.

3 Yorum

 • Gülfidan Çakmak
  Nisan 30, 2012 4:06 pm

  taş duvar kaplamaları ile ilgili fiyat ve katalog istiyordum

 • ali kırmacı
  Mart 19, 2013 12:54 pm

  merhaba resim 11 deki modeli salonumun tv duvarına yaptırmak istiyorum 8,5 m2 duvara fiyat verirseniz cok sevinirm ayrıca başka tavsiye edeceğiniz modeller olursa mutlu olurum

 • mekin çelik
  Nisan 30, 2013 7:47 pm

  Mardin kızıltepe ilçesinde dekorasyon showroom açıyorum dekoratif taşlarla ilgileniyorum ve sizinle de çalışmak isterim

Bi Yorum Bırakın