Ana Sayfa / Aksesuar / Taş kaplama duvar dekorasyonu, modeller

Taş kaplama duvar dekorasyonu, modeller

Dış cephelerde kullanılan taş kaplamalar, iç mekanda da muhteşem görünüyor.

Odalarda bir duvarı farklı renkte boyatmak zamanında modayken, daha sonra bir duvarı duvar kağıdı kaplatmak moda oldu. Şimdi ise son trend taş kaplı duvarlar.

İsterseniz bir odanın tek duvarına, isterseniz açık mutfaklı evlerde 2 odayı ayırma, isterseniz de tv ünitesinin arkasına kaplatabileceğiniz taşlarla, evinize modern bir görünüm kazandırabilirsniz.

Faydaları nelerdir?

  • Panel duvar kaplama ve tavan kaplama ürünlerimiz çevre dostu ürünlerdir. Doğaya hiçbir zarar vermeden doğal taş , ahşap , beton ve bambu görünümlü duvar ve tavanlar elde etmeye imkan verir.
  • %100 doğal görünüme ve dokuya sahiptir. Doğal ürünler ile aynı performansı gösterir fakat doğal kaplama ürünleri nin uygulama ve kullanımdaki bütün dezavantajlarını ortadan kaldırır.
  • Doğal taş, ahşap, beton ve bambu ile yapılması aşırı maliyetli ve zor cephe, duvar ve tavan kaplama uygulamalarını optimum denge fiyatında yaptırmaya imkan verir.
  • Kaplama ürünlerimizin montajı vida ile kısa sürede yapılır. Zamandan büyük tasarruf sağlar. Özellikle Otel, Spa , cafe , restaurant gibi kısa sürede yenileme ve tadilat gerektiren projelerde pratik ve etkileyici bir çözümdür.

3 Yorumlar

  1. Gülfidan Çakmak

    taş duvar kaplamaları ile ilgili fiyat ve katalog istiyordum

  2. merhaba resim 11 deki modeli salonumun tv duvarına yaptırmak istiyorum 8,5 m2 duvara fiyat verirseniz cok sevinirm ayrıca başka tavsiye edeceğiniz modeller olursa mutlu olurum

  3. Mardin kızıltepe ilçesinde dekorasyon showroom açıyorum dekoratif taşlarla ilgileniyorum ve sizinle de çalışmak isterim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir