Ana Sayfa / Dekorasyon / Güneş enerjili aydınlatmalar

Güneş enerjili aydınlatmalar

Dekorasyon için aydınlatmanın öneminin büyük olduğunu bilen ve bu aydınlatmayı da farklı yollardan tasarruflu, değişik ve çevre dostu bir şekilde yapmayı planlayan tasarımcılar, yeni nesil solar enerji ampulleriyle oldukça farklı lamba tasarımlarına imza atıyor.

Geçtiğimiz yıldan itibaren dekorasyon trendlerinde minimalist ve çevre dostu tasarımlar daha popüler hale gelmeye başladığından beri, teknolojinin yoğun olarak kullanıldığı dekorasyon araçları da sunduğu kullanım kolaylığı ve çevre dostu yapısıyla ön plana çıkıyor.

gunes-enerji-aydinlatmasi

Solar enerji ampullerinin yerleştirildiği lambalar, gündüz güneş ışını depolayarak bu enerjisi gece kullanıyor. Üstelik solar enerjiyle aydınlatma imkanı sağlayan bu ampullerin doğrudan güneş ışınlarını görmesine de gerek yok. Tasarımlarında yeni nesil güneş panelleri kullanılan solar enerji ampulleri, güneş ışığını oldukça verimli bir şekilde absorbe ediyor. LED teknolojisi kullanılan bu lambalarda, gündüz saatlerinde güneş enerjisini absorbe eden güneş panelleri, bu enerjiyi lambanın pilini şarj ederek gece vakitlerinde kullanılmak üzere saklıyor.

Yazar : dekorasyoner

1987 yılında doğup bu işlere merak salan herhangi biri

İlginizi Çekebilir

aydinlatma

Güvenli, uzun ömürlü bir elektrik tesisatı

Uzmanına sorduk: 1. Bir ev için doğru ve iyi aydınlatma projesinin önemi nedir? Aslında tüm ...

Bir Cevap Yazın