Ana Sayfa / Öneriler / AngelSounds ile bebeğinizin sağlığını takip edin

AngelSounds ile bebeğinizin sağlığını takip edin

Henüz doğmamış bebeğinizle ilgili kıpırdanıyor mu kalbi  atıyor mu gibi sorular yüzünden sürekli doktorların kapısını aşındırıyorsanız bu yazımız tam size göre.dopler-300x300

Teknoloji denince aklımıza nedense ağırlıklı olarak cep telefonları, televizyonlar, bilgisayar ve fotoğraf makineleri geliyor. Ancak bunlar aslında buzdağının görünen yüzü. Dünya yüzeyinde ihtiyaç duymadıkça farkına varamadığımız o kadar çok teknolojik gelişme oluyor ki, bir tanesini yakalayınca ardından yapacağınız derinlemesine araştırma insanı hayretler içinde bırakabiliryor.

Sağlık konusu bunlar arasında en çok paya sahip olanlardan biri. Hayatımızı kurtaracak ya da kolaylaştıracak olsalar da nedense bu konu üzerine teknolojik gelişmelere diğerleri kadar önem vermiyoruz. 

Daha doğmadan bebeğinizle iletişime geçin

Bebek bekleyen çiftlerin en büyük derdi; bebeğin sağlığı ve gelişimi. Daha önce hamilelik geçirmiş kadınlarında çok iyi anlayacağına emin olduğum;bilim-teknoloji-300x234

kıpırdıyor mu, kalbi atıyor mu, gibi sorular kafamızda dönüp duruyor. Ultrason ile kontrol ile kontrol için sürekli doktorların kapısını aşındırmak ise herzaman mümkün olmayabiliyor. İşte bu gibi durumlarda ailelerin içini rahatlatmak için geliştirilmiş bir cihaz olan AngelSounds yardımınıza koşuyor. Hamileliğin 10. haftasından itibaren ilk hareketler, kalp atışları, hıçkırıklar, teklemeler ve hatta yemek kordonundan geçen besinlerin sesini bile bu cihaz ile dinlemeniz ve MP3 olarak kaydetmeniz mümkün. Bu minik dopler cihazını buradan 100 TL.’ye temin edebilirsiniz.

Pek yakında görebileceğizde

Birazdan tanıtacağım teknolojilerin henüz prototip olduğunu ve üretilmediğini hatırlatmak isteriz. İki farklı tasarımcıya ait Aimo Portable Sonagram ve Prevue adlı 2 cihaz, bebeğinizi duymanızı değil gerçek zamanlı olarak görebilmenizi de sağlayacak.

Mahmut.KARSLIOĞLU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir