Ana Sayfa / Banyo Dekorasyonu / Ahşap küvet modelleri, kaplama küvet çeşitleri

Ahşap küvet modelleri, kaplama küvet çeşitleri

Banyo dekorasyonunda son yıllarda ahşap seçimi oldukça popüler.

Özellikle banyoların yenilenme ve arınma merkezleri olduğu konusunda hem fikir olan tasarımcılar birbirinden şık ahşap küvet tasarımları ile göz dolduruyor. Estetik görünümü ve kullanım rahatlığından dolayı tercih edilen ve metal aksesuar seçimleri ile modern bir hava kazandırılan 2012 ahşap küvet modelleri…

Sadece bir banyoyu doldurarak davetkar bir banyo oluşturamazsınız. Hoş ve çekici bir banyo oluşturmak için seçilen malzeme ve kaplama renk seçeneklerinin sıcaklık ve konfor hissi sağlaması gerekir. Örneğin SPA gibi benzersiz bir ortam oluşturmak için gerçek ahşap idealdir. Aynı zamanda banyo yaşam alanınızın bir parçası olacağı için yatak odanızda veya eviniz başka bir köşesinde hissettiğiniz ahşabın konukseverliğini banyoda da hissetmek huzur vericidir.

Suya dayanıklı yüzeyler

Birçok insan hala ahşap ve banyo birbirine zıt olduğuna inanır. Ancak, bu konuda, banyo mobilyaları, ev mobilyaları ile karşılaştırılmamalıdır. Banyo mobilyaları uygulama alanı için özel olarak üretilmiş ve hem de su ve artan neme dayanıklıdır.

Profesyonel arıtma ve işleme gibi niteliklere ulaşmak için gereklidir. Örneğin, Duravit mobilya özellikleri PVC’siz ve suya dayanıklı, PU bağlı kenarları.Yüzeyler,su itici özelliği son derece itina ile uygularınır. Ahşap banyoda su ile doğrudan ve uzun süreli temas elbette kaçınılmalıdır.

Uygun bakım önemlidir. Mobilya nemli bir mikrofiber bez ile silin ve banyonun düzenli havalandırılmasını sağlayın. Bu, yıllarca en üst düzeyde yaşam banyo keyfini devam etmenizi garanti edecektir.

Aynı zamanda iç ve dış mekanda kullanılabilen küvet panelleriyle birlikte bu keyfi dış mekanda da hissetmek mümkündür.

 

Bir yorum

  1. İstanbulda Ahşap Küvetler Üretiyoruz , Ürünlerimize Aşağıdaki Adresten Ulaşabilirsiniz
    ***

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir