Ana Sayfa / Dekorasyon / Ada tipi mutfak modelleri

Ada tipi mutfak modelleri

Mutfağı ile sofra ziyafetini birleştirmek isteyenler için ada tipi mutfak modelleri.

Büyük bir mutfağınız var ise bütün duvarları tezgah yapmak yerine, odanın ortasında bir ada tipi tezgah koyabilirsiniz. Hem büyük mutfağınızın bütün imkanlarından da faydalanmış olursunuz.

Ada mutfak, mutfak modullerinin ortada kullanildigi bir yerlesim seklidir. Dort tarafi acik olabilir veya yarim ada dedigimiz sekilde uc tarafi acik olarak yerlesim yapilabilir.

Ada mutfaklar tabi ki birazcık daha büyük bir mutfak mekanı gerektiriyor. Kullanım rahatlıkları vardır. Ada mutfakta masa gibi, bir yemek alanı gibi kullanabilirsiniz. Sadece çalışma tezgahı olarak kullanılabilir veya bir pişirme grubu veya yıkama grubu ada mutfakta değerlendirilebilir. Ada mutfağı tercih eden müşterilerimiz var hemde oldukça fazla. Ama dediğim gibi mekanın büyüklüğü çok önemli. Küçük mutfaklarda maalesef bu uygulamayı yapamıyoruz; yarim ada seklinde olabiliyor yine mutfağın ölçüsü uygun olduğu taktirde. Tabi ki değişik bir proje oluyor ada mutfaği tercih etme sebepleri müşterilerimizin. Genelde daha hareketli bir mutfak projesi isteyen, biraz daha şık durduğu için ada mutfağı tercih edebiliyor müşterilerimiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir